Alışveriş sepetiniz boş!

Haber

Rhino 7 Webinar | Neler Yeni_?

Robert McNeel & Associates tarafından geliştirilen Rhinoceros 3D yazılımının son sürümü olan Rhino 7'de önceki sürümlerden farklı olarak geliştirilen özellikler, Rhino 3D programının yaygın kullanıldığı sektörler ve en popüler üçüncü taraf eklentilerle ilgili detaylı bir anlatım bulacağınız McNeel Europe ile ortak yayın Rhino 7 Webinar'a bekliyoruz.

Rhino 7 | Lisans Yönetimi

Rhino 3D yazılımını satın aldıktan sonra lisans kaydı yapmanın 3 farklı yolu vardır. Rhino Hesabı ile Lisanslama– Cloud Zoo – Dünya’nın neresinde olursanız olun, lisansınıza erişiminiz hesabınıza giriş yaptığınız anda mümkün olup, daha kısıtlı bir kulllanım için sadece yüklenen bilgisayara lisanslama yapılabilmektedir.

RhinoCenter Akademi | Rhino 3D Eğitim Merkezi

Rhino 3D ile birlikte parametrik tasarım aracı olan Grasshopper 3D ve organik formlu geometriler oluşturmak için geliştirilen SubD - SubDivision - Modelleme özelliği ve eklentilere (VRay for Rhino, RhinoCAM, KUKAprc, RoboDK vb.) yönelik eğitim setlerinin yer aldığı Rhino 3D Akademi platformu RhinoCenter Akademi yayında!

Rhino 3D | Model Kütüphanesi

Denizcilik, Kuyumculuk, Mobilya, Mimarlık ve hatta Havacılık gibi birçok sektörde tasarım, görselleştirme, mühendislik ve üretim amaçlarıyla yaygın olarak kullanılan Rhino, tüm diğer CAD programlarından daha kapsamlı özellikleri ile en çeşitli ve en temiz 3D Model Kütüphanesini hak ediyor. Bu fikrin üzerine geliştirilen 2 yıllık çalışmanın, Rhino için 3D Model Kütüphanesi'nin hazır olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

KUKA ile Robotik LightPainting Atölyesi

17 Nisan 2021 Cumartesi günü düzenlediğimiz Robotik Lightpainting atölyesinde katılımcılarımız Rhino ve Grasshopper kullanarak bir patika belirleyip daha sonra KUKA|prc ile robot hareketlerini simüle etmeyi öğrendiler.

Lands Design | Peyzaj Tasarımı Eklentisi

Asuni uzun süredir geliştirdiği, Rhino için kapsamlı peyzaj tasarımı eklentisi olan Lands Design’ın kararlı sürümünü yayınladı! Lands Design, yeşil alan ve peyzaj tasarımı için ileri seviyede çözümler sunan bir program olarak bir çok Peyzaj Mimarı için eşsiz bir araç olacak gibi görünüyor. Rhino 6 ile kararlı sürümü yayınlanan eklenti BIM teknolojisini kullanarak 2D teknik çizimler, 3D modelleme ve fotoğraf kalitesinde görsel sonuçlar veriyor.

PAMELA | Asma Germe Yapı Tasarımı ve Analizleri

Parametrik Membran Yük Analizi (Pa rametric Me mbrane L oad A nalysis) kelimelerinden doğan PAMELA eklentisi Rhinoceros 3D ve Grasshopper içerisinde çalışan bir dizi paket bileşenden oluşuyor. Bileşenlerin altında yatan matematiksel hesaplar ve algoritmalar ayrı ayrı uygulamaktadır.

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 16 (3 Sayfa)