Alışveriş sepetiniz boş!

Haber

Enscape - Gerçek Zamanlı Görselleştirme ve Sanal Gerçeklik Uygulaması

Enscape™, Rhino (ayrıca SketchUp, Autodesk, Archicad ve Vectorworks için) için gerçek zamanlı bir görselleştirme ve sanal gerçeklik eklentisidir. Doğrudan modelleme yazılımı içerisinde çalışır ve size tüm proje aşamalarında entegre bir tasarım ve görselleştirme iş akışı sağlar. Enscape, kullanmak için herhangi bir uzmanlık gerektirmeyen kolay görselleştirme ile sezgisel olarak çalışmanıza olanak tanır.

Rhino 3D | Mimarlık, Yapım ve Mühendislik

Grasshopper ile birlikte Rhinoceros, mimari, mühendislik, imalat ve inşaat için oldukça kapsamlı bir 3 boyutlu modelleme programıdır. Rhino 3D, bir ekibin tasarımını yaptığı yapının formunu belirlerken konsept oluşturma kabiliyetini geliştirir. Rhino, serbest biçimli çatılar, parametrik cepheler, bir yapının tekrarlayan elemanları (paneller, giydirme cephe elemanları gibi), çok yönlü şekiller veya karmaşık yapılar için en yaygın kullanılan programdır. Rhino, tasarımdan üretime tüm sürecin her aşaması için geniş yelpazede çözümler sunan en iyi bilgisayar destekli tasarım ve modelleme araçlarının başında gelmektedir.

Rhino 7 Webinar | Neler Yeni_?

Robert McNeel & Associates tarafından geliştirilen Rhinoceros 3D yazılımının son sürümü olan Rhino 7'de önceki sürümlerden farklı olarak geliştirilen özellikler, Rhino 3D programının yaygın kullanıldığı sektörler ve en popüler üçüncü taraf eklentilerle ilgili detaylı bir anlatım bulacağınız McNeel Europe ile ortak yayın Rhino 7 Webinar'a bekliyoruz.

Rhino 7 | Lisans Yönetimi

Rhino 3D yazılımını satın aldıktan sonra lisans kaydı yapmanın 3 farklı yolu vardır. Rhino Hesabı ile Lisanslama– Cloud Zoo – Dünya’nın neresinde olursanız olun, lisansınıza erişiminiz hesabınıza giriş yaptığınız anda mümkün olup, daha kısıtlı bir kulllanım için sadece yüklenen bilgisayara lisanslama yapılabilmektedir.

RhinoCenter Akademi | Rhino 3D Eğitim Merkezi

Rhino 3D ile birlikte parametrik tasarım aracı olan Grasshopper 3D ve organik formlu geometriler oluşturmak için geliştirilen SubD - SubDivision - Modelleme özelliği ve eklentilere (VRay for Rhino, RhinoCAM, KUKAprc, RoboDK vb.) yönelik eğitim setlerinin yer aldığı Rhino 3D Akademi platformu RhinoCenter Akademi yayında!

KUKA ile Robotik LightPainting Atölyesi

17 Nisan 2021 Cumartesi günü düzenlediğimiz Robotik Lightpainting atölyesinde katılımcılarımız Rhino ve Grasshopper kullanarak bir patika belirleyip daha sonra KUKA|prc ile robot hareketlerini simüle etmeyi öğrendiler.

Rhino 3D | Model Kütüphanesi

Denizcilik, Kuyumculuk, Mobilya, Mimarlık ve hatta Havacılık gibi birçok sektörde tasarım, görselleştirme, mühendislik ve üretim amaçlarıyla yaygın olarak kullanılan Rhino, tüm diğer CAD programlarından daha kapsamlı özellikleri ile en çeşitli ve en temiz 3D Model Kütüphanesini hak ediyor. Bu fikrin üzerine geliştirilen 2 yıllık çalışmanın, Rhino için 3D Model Kütüphanesi'nin hazır olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 18 (3 Sayfa)