Alışveriş sepetiniz boş!

Türkiye'deki ilk Rhino Kullanıcı Toplantısını duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. İlgi çekici tartışmalar ve yeni kişilerle tanışma fırsatlarıyla dolu ilham verici bir gün için bize katılın. Bu etkinlikte McNeel'den Rhino 8 ve yeni özellikleri hakkında bilgi edinme, yeni bağlantılar kurma, iç görüleri paylaşma ve Rhino'nun farklı sektörlerdeki kullanım örneklerini keşfetme şansına sahip olacaksınız. 


Etkinliğimiz, sıkı bir Rhino kullanıcısı olan ve aynı zamanda Rhino ile kişisel hikayelerini paylaşacak ve Üniversitenin eğitim merkezi faaliyetleri ve planları hakkında bilgi verecek olan Yıldız Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Bekir Şener'in sıcak karşılamasıyla başlayacak.

Bunu takiben organizatör RhinoCenter, faaliyetlerine ilişkin bilgileri, geçmişi ve gelecek planlarını anlatacak.

Program daha sonra McNeel ekibinin, son gelişmeleri ve Rhino'nun yeni sürümü Rhino 8'i kapsayan sunumuyla devam edecek. Rhino 8 ile gelen yeni özellikler ve kullanım alanlarına yönelik detaylı bilgiler verecek olan McNeel ekibini, VisualARQ, LandsDesign, RhinoCAM, RoboDK gibi çeşitli yazılım geliştiricileri ve distribütörlerinin sunumları takip edecek. Bu araçlara, bunların Rhino ile nasıl çalıştıklarına ve bu eklentilerin sunduğu avantajlara daha yakından şahit olacaksınız.

Öğle yemeği molasının ardından öğleden sonraki oturumlar Sektöre Özel sunumlarla başlayacak. Mimari ile başlayacak ikinci bölüm Denizcilik, Tasarım ve Mühendislik/Üretim sekansları ile devam edecek. Rhino'nun farklı sektörlerde nasıl kullanıldığını ve ne gibi çözümler sunduğunu görecek ve her alandaki uzmanlardan değerli bilgiler edinebileceksiniz.

Öğrenmek, aynı dili konuşan bir çok profesyonel ile tanışmak ve Rhino'nun geniş olanaklarını keşfetmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Yaratıcılık, yenilik ve derinlemesine sektör bilgisi ile dolu bir günde yerinizi almak için hemen kaydolun!

Öğrenci Biletleri: https://rhinocenter.net/rhino-events/rhino-user-meeting-student 

Standart Biletler: https://rhinocenter.net/rhino-events/rhino-user-meeting-standard 


(Detaylı etkinlik programı için tıklayın)

Konum: Yıldız Teknik Üniversitesi, Oditoryum, Beşiktaş, İstanbul

 


Rhino 8 | Sistem Gereksinimleri
Rhino 3D yazılımının son sürümü olan Rhino 8 hem Windows hem de Mac işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Rhino 8, önceki Rhino sürümlerinde olduğu gib...