Alışveriş sepetiniz boş!


9 Aralık 2021 saat 19.00'da (TSİ) düzenlenecek olan RhinoCenter / McNeel Europe ortak yayınında, CAT Tasarım sahibi ve akademisyen Can Aysan Türkiye'deki Rhino 3D kullanıcıları için Rhinoceros 3D'nin yaygın kullanıldığı sektörler ile kullanım amaçları, en popüler bir kaç Rhino 7 eklentisi ve Rhino 7'nin önceki sürümlerden farkına ait detaylı bir anlatım yapacak.

Webinar başlangıcında Carla Sologuren, McNeel Avrupa merkezinden ve çalışma sisteminden bahsederken, Mustafa Dülger ise RhinoCenter'ın yaptıkları ve planlarından bahsedecek.

Rhinoceros 3D'nin son sürümü olan Rhino 7'ye neden geçmeniz gerektiğine dair detaylı bilgi sahibi olmak, lisans tipleri ve lisanslama yöntemleri gibi konularda sorularınıza yanıt bulmak ve iş akışınızda Rhino ve eklentilerinin etkinliğini artırmak için webinar yayınımıza katılmanızı bekleriz.

Webinar yayını Türkiye saati ile saat 19.00'da başlayarak 1 saat sürecektir. Webinar yayını sonunda 15 dakika sürecek olan Soru & Cevap bölümümü olacaktır.

Canlı Yayın Linkleri

 YOUTUBE    LINKEDIN    FACEBOOKRhino 8 | Lisans Yönetimi
Rhino 3D yazılımını satın aldıktan sonra lisans kaydı yapmanın 3 farklı yolu vardır. Rhino Hesabı ile Lisanslama– Cloud Zoo – Dünya’nın neresinde olur...
Rhino 3D | Mimarlık, Yapım ve Mühendislik
Grasshopper ile birlikte Rhinoceros, mimari, mühendislik, imalat ve inşaat için oldukça kapsamlı bir 3 boyutlu modelleme programıdır. Rhino 3D, bir ek...