Alışveriş sepetiniz boş!

Rhino Inside Revit, Rhino 3D ve Grasshopper’ın güçlü özelliklerini Autodesk Revit® ortamında çalıştıran müthiş yepyeni bir özellik olarak düşünüldü.

Rhino.Inside Rhino yazılımının diğer 64-bit Windows uygulamaları içerisinde gömülü çalışmasını sağlayan yeni bir teknoloji. Rhino Inside Revit -Revit içinde Rhino- bu teknoloji temelinde çalışan ve Rhino ile Revit arasında eşi görülmemiş bir düzeyde entegrasyon sunan bir platformdur.

Teknik olarak konuşmak gerekirse, Rhino.Inside herhangi bir Revit eklentisi gibi, Revit’in belleğine Rhino ve eklentilerini (ör. Grasshopper) gömerek çalıştırmaktadır. Grasshopper, komut dosyasını kullandığı bir dizi yeni bileşen ile Revit etkileşimini sağlamakta ve her iki yazılımın APIsine (Application Programming Interfaces) erişim sunmaktadır.

Pratik yönüyle konuşmak gerekirse, Rhino.Inside.Revit bir dizi araçla Rhino’nun free-form modelleme yetenekleri ve BIM dünyasını birleştiren bir köprü olarak, Grasshopper’ın zengin ekosistemini Revit ortamına açıp tamamiyle yeni tasarım anlayışı ve imkanlar sunmaktadır.

Rhino.Inside.Revit – Web Sitesi

Rhino 7 | Son Sürüm Çıktı
Rhino 7, Rhinoceros 3D yazılım tarihindeki en önemli sürüm yükseltmesi olarak geçiyor. Neden mi? Bir çok sebebi var elbette. SubD araçları ile organik...
SubD | Organik Modelleme
SubD düzenlenebilir ve oldukça hassas geometriler yaratmak, organik formları keşfetmek ve yeni tasarım dilleri geliştirmek isteyen tasarımcılar için y...
Leave a comment

Please login or register to review