Alışveriş sepetiniz boş!

2019 yılı sonuna doğru ortaya çıkan ve hızla tüm Dünya'ya yayılan Covid19 salgını sebebiyle sınıf içi verilen tüm eğitimler uzunca bir süre askıya alındı ve eğitimler çevrimiçi platformlara kaydırılmaya başladı. Süreç içerisinde RhinoCenter olarak yaptığımız altyapı ve içerik hazırlığında bugün sona yaklaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yayına aldığımız Akademi Platformu ile birlikte Temel Seviye Eğitimler ile başlayan Rhino 3D, çığır açan Parametrik - daha doğru tabir ile Algoritmik - Tasarım aracı Grasshopper 3D ve Rhino 7 ile birlikte geliştirilen Subdivision Modelleme yöntemine yönelik dersleri bulabileceksiniz. 
Kategorize edilmiş içeriklerle Görselleştirme - Render ve Sunum, Üretim - CAM ve Robot Kolu Kullanımı, Analiz, - Gün Işığı, Rüzgar, Gerilme ve Yükleme alanlarına yönelik kapsamlı eğitim setleri, birebir ve canlı düzenlenecek çevrimiçi veya sınıfiçi etkinliklerin duyuruları, bu etkinliklerde kullanılan eğitim dokümanları, hazırlanan scriptler ve proje tabanlı eğitim setleri de yakında Akademi Platformu'na yüklenecek.

Eğitimlerimiz, Sertifikalar ve Sertifika Sınavları, Kurumsal Eğitim Talepleriniz ve daha fazlası için Akademi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

RhinoCenter Akademi Platformu

Rhino 3D | Model Kütüphanesi
Denizcilik, Kuyumculuk, Mobilya, Mimarlık ve hatta Havacılık gibi birçok sektörde tasarım, görselleştirme, mühendislik ve üretim amaçlarıyla yaygın ol...
Rhino 8 | Lisans Yönetimi
Rhino 3D yazılımını satın aldıktan sonra lisans kaydı yapmanın 3 farklı yolu vardır. Rhino Hesabı ile Lisanslama– Cloud Zoo – Dünya’nın neresinde olur...